Loxone: Funkce | Intelio Solutions, s.r.o.
 
Osvětlení

Osvětlení

Ideální atmosféra ve správný čas. Nastavte si vlastní světelné nálady, využijte automatického stmívání, postupného náběhu i simulace přítomnosti. Navíc díky inteligentnímu řízení osvětlení Loxone ušetříte spoustu elektřiny.
 

Stínění

Stínění

Ať už chcete ovládat žaluzie, rolety, markýzy nebo jiný stínící systém, Loxone to zvládne skvěle. Reaguje na okolní podmínky a zároveň tak minimalizuje potřebu topení či klimatizace. Stínící technika reaguje automaticky a má spoustu skvělých výhod.

Topení a klimatizace

Topení a klimatizace

Loxone umožňuje efektivní regulaci teploty. Díky inteligentnímu řízení topení, chlazení, ventilace a rekuperace lze dosáhnout optimální teploty v různých místnostech. Jako bonus je velká úspora energie.
 
 

Audio

Audio

Audio systém přináší nejenom skvělý zvuk, ale také nekonečné možnosti pro domácnosti i firmy. Díky multiroom audio máte možnost ovládat audio jak v garsonce, tak i v několikapatrovém obchodním centru.
 

Přístupový systém

Přístupový systém

Díky Loxone je přístup do domu nebo do firmy zcela bezpečný a pohodlný. Navíc spolupracuje s dalšími technologiemi a nabízí mnoho užitečných funkcí. Získáte úplnou kontrolu nad tím, kdo má přístup do vaší budovy.

Energie

Energie

Loxone je nejlepší volbou pro efektivní energetický management. Ten hledá strategie, které dosahují požadovaného výkonu s minimální spotřebou energie. Ve zkratce, bez ztráty komfortu hledáme řešení úspor.
 

Zabezpečení

Zabezpečení

Loxone aktivně pracuje na vaší bezpečnosti i bezpečnosti vašeho domova. Chrání dům před vloupáním, požárem i únikem vody. Dokáže simulovat vaši přítomnost, když zrovna nejste doma. Skvělý bezpečnostní systém pro váš dům.
 

Wellness

Wellness

Díky inteligentnímu řízení můžete pohodlně nastavit teplotu i vlhkost v sauně, osvětlení i hudbu v relaxační zóně a mnohem víc. O bazén se v podstatě už nemusíte starat, protože Loxone vše udělá za vás. Navíc, získáte skvělý přehled o spotřebě energií vaší wellness zóny.

Zahrada

Zahrada

Starat se o takovou malou zelenou oázu vyžaduje nejen čas, ale občas to může být i náročné a neodpustí vám žádnou chybu. Začíná to právě tady s konceptem "chytré zahrádky". Loxone nejen usnadní váš život v domácnosti, ale také podpoří a usnadní péči o vaši zahradu.

Poptávkový formulář

Máte zájem o chytrý dům?
Zeptejte se na cenu!

Nezávazná kalkulace

Budeme vás kontaktovat do 48 hodin. Stačí vyplnit krátký formulář.

1/5 Typ nemovitosti

 
 
 
 

2/5 Parametry nemovitosti

3/5 Zvolte technologie, které chcete v domě regulovat:

4/5 Co dalšího si od nás přejete zrealizovat?

Showroom

Vyzkoušejte si funkce na vlastní kůži

1

V našem Showroomu

si můžete na vlastní kůži vyzkoušet funkce chytré domácnosti.

2

Přineste s sebou

svůj projekt, a my vám rádi poradíme.

3

Získejte zkušenost

která vás inspiruje. V Showroomu zjistíte, jaké funkce by nejvíce vyhovovaly vašim potřebám.

Pro více informací

Získejte brožuru o Loxone řešení

S čím vám Loxone pomůže? Jak se liší od tradičního pojetí ovládání? Je to volba vhodná pro vás?
Tyto a další otázky vám zodpoví naše brožura Loxone – Řešení ovládání a automatizace domácnosti.