Chytrá domácnost | Intelio Solutions, s.r.o.
 
Energetický management

Osvětlení

Ideální atmosféra ve správný čas. Nastavte si různé světelné nálady podle sebe. Automatické stmívatelné osvětlení, intenzita světla řízená podle denní doby, zní to jako sen, že ano?

Fotovoltaická elektrárna

Stínění

Žaluzie, rolety i markýzy mají s Loxone perfektní ovládání. Stíněním získáte nejenom soukromí ale také ochranu před sluncem v létě a skvělý zdroj tepla v zimě.

Podlahové vytápění

Topení a klimatizace

Loxone umí regulovat teplotu v každé místnosti zvlášť. V kombinaci s našim podlahovým vytápěním získáte nejlepší tepelný komfort. Topení/chlazení se řídí v souladu se stíněním.

Elektroinstalace

Audio

Multiroom audio je vhodné pro budovy i domácnosti. Má skvělý zvuk a nekonečné možnosti. Stejná nebo jiná hudba v každé místnosti? Jdete z kuchyně do ložnice a hudba vás provádí celým domem, ale nehraje v žádné místnosti, kde zrovna nejste.

Nabíječky pro elektromobily

Přístupový systém

Navrhněte si svůj přístupový systém, podle vašich představ. Videointerkom se vzdálenou komunikací, NFC přístup, číselné kódy, automatické zastřežení budovy, a co takhle skvělý docházkový systém po vaše zaměstnance?
 

Elektro-projekce staveb

Energie

Všechny funkce spolu dokonale spolupracují. Inteligentní energetický management šetří vaši peněženku. Máte zapnuté podlahové topení, otevřete okno a co udělá Loxone? Automaticky vypne topení, aby ušetřil energie.

Datové sítě

Zabezpečení

Loxone myslí na všechny aspekty zabezpečení – zažene zloděje, upozorní vás na požár i únik vody, střeží budovu i vaše osobní data. V kombinaci s naším kamerovým systémem už nemusíte mít strach.

Kamerové systémy

Wellness

Automatické ovládání osvětlení, teploty a hudby v sauně. Regulace pH v bazénu, dopouštění vody, ohřev vody v bazénu, filtrace i zpětný proplach. Ať už k vám domů nebo třeba do hotelu, Loxone je nejlepší řešení.

Zabezpečení

Zahrada

Kdo se vám postará o zavlažování zahrady, když jste na dovolené? Ano, správně, Loxone. Zavlažování můžete i načasovat, podle vašich potřeb. Co takhle vytápění skleníku? Taky zvládneme.

Navrhneme automatizaci vhodnou pro váš byt či dům. Nechte inteligentní domácnost pracovat za vás.

Showroom

Vyzkoušejte si funkce na vlastní kůži

1

V našem Showroomu

si můžete na vlastní kůži vyzkoušet funkce chytré domácnosti.

2

Přineste s sebou

svůj projekt, a my vám rádi poradíme.

3

Získejte zkušenost

která vás inspiruje. V Showroomu zjistíte, jaké funkce by nejvíce vyhovovaly vašim potřebám.