Loxone: Osvětlení | Intelio Solutions, s.r.o.
 

Inteligentní osvětlení

Stmívání

Stmívatelné osvětlení je skvělou funkcí, se kterou Loxone dokáže skvěle pracovat. Loxone reaguje na denní dobu a pohyb v jednotlivých místnostech a podle toho mění intenzitu světla.
 

Postupný náběh

Inovativní funkce Fade In / Fade out se postará o pozvolné rozsvícení a zhasínání světel. Světlo tak není vystaveno prudkým změnám jeho intenzity a prodlužuje se tak jeho životnost. K tomu všemu, je to velmi příjemné pro oči.

Optický alarm

Pokud Loxone zaznamená například požár, únik vody nebo vloupání, okamžitě vás upozorní blikáním světel (vše o zabezpečení). Skvěle se hodí i jako tichý zvonek, pokud nechcete vzbudit některé členy domácnosti.
 

Simulace přítomnosti

Pokud nejste doma, Loxone díky osvětlení skvěle simuluje vaši přítomnost. Dům se chová tak, jako by ho někdo v daném čase obýval. Vytahuje žaluzie, rozsvěcuje světla, spouští závlahu zahrady apod.
 

Úspora energií

LED světla od Loxone jsou energeticky úsporná. Pokud zrovna nikdo není v místnosti, světla se automaticky vypnou. Při odchodu z domu stačí třikrát kliknout na tlačítko a celý dům zhasne, uzamkne se a nemusíte po cestě do práce přemýšlet nad tím, jestli není v koupelně rozsvíceno.

Noční světlo

Noční světlo je nenahraditelným pomocníkem v každodenním životě, zejména pokud musíte v noci vstávat za dětmi nebo jít do koupelny. Tlumené noční světlo má schopnost vás bezpečně navigovat temnotou, neoslní vaše oči, a nevzbudí ostatní členy domácnosti.

Dětská pojistka

Tuto funkci můžete využít k deaktivaci tlačítek v dětském pokoji v určitých časech, což zabraňuje nechtěným aktivacím a udržuje děti v bezpečí. Co je ještě lepší, je možnost ovládat tuto pojistku přímo z vaší chytré aplikace.
 
 

Buzení světlem

Buzení světlem je jednou z nejlepších cest, jak začít den pozitivním způsobem. Tato inovativní metoda umožňuje, abyste se probudili jemným a příjemným světlem, které postupně zintenzivňuje, napodobující tak přirozený způsob, jakým slunce vychází.
 

Kde například můžete mít inteligentní osvětlení?

V chytré domácnosti

Díky inteligentnímu řízení osvětlení můžete kombinovat různá svítidla, intenzitu světla i jeho barvy. Také můžete vytvářet vlastní světelné nálady. Pro skvělou atmosféru doporučujeme nepřímé osvětlení – LED pásky na stropě nebo třeba pod kuchyňskou linkou. Osvětlení ovládáte pomocí aplikace a tlačítek Touch.
 

V komerční budově

Navrhneme pro vaši budovu ideální osvětlení, ať už jsou vaše požadavky, jakkoliv rozmanité. Bodová LED svítidla poskytují potřebný základ osvětlení, závěsná světla zvýrazňují a LED pásky vytváří příjemnou atmosféru. Díky četným rozhraním, jako jsou DALI a DMX, můžete integrovat téměř jakýkoli světelný zdroj. Navíc, inteligentní osvětlení vám ušetří spoustu energie.

Ovládání

Jak budete osvětlení ovládat?

Tlačítka Loxone

Touch Pure, Touch, Touch Surface a Remote Air. Všechna světla v místnosti ovládáte jediným tlačítkem. Stisknutím přepínáte mezi světelnými náladami a dvojstiskem světlo jednoduše vypnete.

Jedním tlačítkem ovládate stínění, osvětlení a třeba hudbu. Záleží pouze na vašich preferencích.

Aplikace Loxone

Vhodná pro všechny operační systémy.
Díky aplikaci můžete měnit a nastavovat své světelné nálady, intenzitu a teplotu světla. Aplikace je zdarma a je k dispozici pro smartphony, tablety i počítače (aplikace podporuje iOS, macOS, Android, Windows i webový prohlížeč).

Poptávkový formulář

Máte zájem o chytrý dům?
Zeptejte se na cenu!

Nezávazná kalkulace

Budeme vás kontaktovat do 48 hodin. Stačí vyplnit krátký formulář.

1/5 Typ nemovitosti

 
 
 
 

2/5 Parametry nemovitosti

3/5 Zvolte technologie, které chcete v domě regulovat:

4/5 Co dalšího si od nás přejete zrealizovat?

Showroom

Vyzkoušejte si funkce na vlastní kůži

1

V našem Showroomu

si můžete na vlastní kůži vyzkoušet funkce chytré domácnosti.

2

Přineste s sebou

svůj projekt, a my vám rádi poradíme.

3

Získejte zkušenost

která vás inspiruje. V Showroomu zjistíte, jaké funkce by nejvíce vyhovovaly vašim potřebám.

Pro více informací

Získejte brožuru o Loxone řešení

S čím vám Loxone pomůže? Jak se liší od tradičního pojetí ovládání? Je to volba vhodná pro vás?
Tyto a další otázky vám zodpoví naše brožura Loxone – Řešení ovládání a automatizace domácnosti.