Spolupráce s námi | Intelio Solutions, s.r.o.
 

Architekti, projektanti a stavební firmy

Spolupráce je klíčem k úspěchu. Začleňte naše technologie do svých návrhů a rozšiřte své portfolio o moderní prvky. Garantujeme vám, že spolupráce s námi vám i vašim zákazníkům přinese ty nejlepší výsledky.

Značky, se kterými pracujeme

Více o našich technologiích

Všechny naše služby

Inteligentní budova

Jeden centrální systém, který má pod kontrolou celý objekt. Osvětlení, vytápění, přístup, stínění, rekuperaci a mnohem víc. S Loxone můžete dosáhnout optimálního řízení a komfortu pro uživatele. Zbavte se všech nepotřebných a nevzhledných tlačítek, bude vám stačit pouze jedno.

Vytápění HEATFOLIE

Celoplošné elektrické vytápění, ideální pro novostavby i rekonstrukce. Vlastnosti HEATFOIE splňují všechny současné požadavky na podlahové vytápění a zajišťují stálý tepelný komfort bez vysokých nákladů na provoz a údržbu. V kombinaci s FVE lze ušetřít na nákladech nemalé finance.

Rekuperace Leaf

Decentralizovaná větrací jednotka s rekuperací tepla. Její instalace i údržba je velmi jednoduchá. Leaf lze použít samostatně nebo v párech pro větrání či odvod vzduchu z jednotlivých místností, či jako součást celkového větracího systému.

Fotovoltaická elektrárna

V dnešní době stále více klientů hledá řešení, která jim umožní dosáhnout soběstačnosti a zároveň sníží závislost na tradičních zdrojích energie. Fotovoltaická elektrárna je skvělým prvním krokem k tomuto cíli. Dejte fotovoltaice zelenou.

Nabíjecí stanice pro elektromobily

Wallboxy se dnes přidávají snad do každého developerského projektu. Ale ne všechny mají tak skvělý design jako TeltoCharge. Na výběr je až z 5 barevných variant a různých výkonů. Dynamické řízení výkonu a spolupráce s FVE - to není pro TeltoCharge žádný problém.

Energetický management

Nástroj pro řízení energií jako bonus

V době, kdy se klade na energetickou úspornost velký důraz je řízení energií velmi důležité.

Inteligentní ve všech ohledech

Díky našim technologiím vytvoříte v jakémkoliv objektu skvěle fungující organismus.

Pojďte s dobou. Nabídněte klientům řešení technologií na míru. O zbytek se už postaráme my.

100%

Spokojenost

500+

Projektů

10 let

Zkušeností

Referenční projekty

Pro více informací si stáhněte naše brožury

Rezervujte si schůzku se specialisty

Pro více informací o tomto tématu

Mohlo by vás zajímat

Nejnovější články

Rizika, která by mohla vést ke zvýšení cen elektřiny v roce 2024

Budoucnost evropského energetického trhu bude ovlivněna několika klíčovými faktory, které mohou vést ke zvýšení cen elektřiny.

Nejčastější chyby při elektroinstalaci rodinných domů

Detaily, které přehlédneme nebo záměrně ignorujeme během rekonstrukce či stavby, mohou časem způsobit velké problémy. Na elektroinstalaci je třeba dávat obzvlášť velký pozor.