Spolupráce s námi | Intelio Solutions, s.r.o.
 

Architekti, projektanti a stavební firmy

Spolupráce je klíčem k úspěchu. Začleňte naše technologie do svých návrhů a rozšiřte své portfolio o moderní prvky. Garantujeme vám, že spolupráce s námi vám i vašim zákazníkům přinese ty nejlepší výsledky.

Značky, se kterými pracujeme

Více o našich technologiích

Všechny naše služby

Inteligentní budova

Jeden centrální systém, který má pod kontrolou celý objekt. Osvětlení, vytápění, přístup, stínění, rekuperaci a mnohem víc. S Loxone můžete dosáhnout optimálního řízení a komfortu pro uživatele. Zbavte se všech nepotřebných a nevzhledných tlačítek, bude vám stačit pouze jedno.

Vytápění HEATFOLIE

Celoplošné elektrické vytápění, ideální pro novostavby i rekonstrukce. Vlastnosti HEATFOIE splňují všechny současné požadavky na podlahové vytápění a zajišťují stálý tepelný komfort bez vysokých nákladů na provoz a údržbu. V kombinaci s FVE lze ušetřít na nákladech nemalé finance.

Rekuperace Leaf

Decentralizovaná větrací jednotka s rekuperací tepla. Její instalace i údržba je velmi jednoduchá. Leaf lze použít samostatně nebo v párech pro větrání či odvod vzduchu z jednotlivých místností, či jako součást celkového větracího systému.

Fotovoltaická elektrárna

V dnešní době stále více klientů hledá řešení, která jim umožní dosáhnout soběstačnosti a zároveň sníží závislost na tradičních zdrojích energie. Fotovoltaická elektrárna je skvělým prvním krokem k tomuto cíli. Dejte fotovoltaice zelenou.

Nabíjecí stanice pro elektromobily

Wallboxy se dnes přidávají snad do každého developerského projektu. Ale ne všechny mají tak skvělý design jako TeltoCharge. Na výběr je až z 5 barevných variant a různých výkonů. Dynamické řízení výkonu a spolupráce s FVE - to není pro TeltoCharge žádný problém.

Energetický management

Nástroj pro řízení energií jako bonus

V době, kdy se klade na energetickou úspornost velký důraz je řízení energií velmi důležité.

Inteligentní ve všech ohledech

Díky našim technologiím vytvoříte v jakémkoliv objektu skvěle fungující organismus.

Pojďte s dobou. Nabídněte klientům řešení technologií na míru. O zbytek se už postaráme my.

100%

Spokojenost

500+

Projektů

10 let

Zkušeností

Referenční projekty

Pro více informací si stáhněte naše brožury

Rezervujte si schůzku se specialisty

Pro více informací o tomto tématu

Mohlo by vás zajímat

Nejnovější články

Co kdyby elektromobil nabíjel z fotovoltaiky?

Technologie se neustále vyvíjí a elektromobily se stávají stále populárnější pro mnoho lidí. Jednou z inovativních myšlenek je možnost nabíjení elektromobilů čistě z energie fotovoltaické elektrárny.

Pozvánka na stavební veletrh

Již příští týden se otevřou brány k jedinečné příležitosti zažít všechny naše inovativní technologie přímo na vlastní kůži. Ve spolupráci s firmou HT Wood představíme moderní koncept chytrého a soběstačného bydlení.