Datové sítě | Intelio Solutions, s.r.o.
 

Pro bezproblémový přenos vašich dat

Specializujeme se na profesionální a spolehlivá řešení datových sítí pro širokou škálu potřeb. Bez ohledu na to, zda potřebujete moderní datovou síť pro váš rodinný dům, nebo komplexní síťové řešení pro vaši firmu či podnikání, jsme tu pro vás.

Instalujeme datové sítě

Pro domácí užití

Moderní domov si zaslouží moderní přístup k internetu a propojení s chytrými technologiemi. Nabízíme rychlé, stabilní a bezpečné datové sítě, které umožní vaší rodině plynulý přístup k internetu, streamování videí a propojení s chytrými zařízeními v celém domě. Bezdrátové nebo kabelové, naše řešení jsou navržena tak, aby splnila všechny potřeby moderní domácnosti.

Pro komerční užití

Pro vaše podnikání nabízíme špičková síťová řešení. Od rychlého a spolehlivého internetového připojení po sofistikované firemní sítě s vysokou úrovní zabezpečení. Naše datové sítě jsou navrženy tak, aby podpořily efektivitu práce a umožnily bezproblémový přenos dat pro vaše podnikatelské potřeby.
 

Zálohované internetové připojení

Zajistíme nepřetržité a spolehlivé připojení k internetu i v případě výpadků hlavní sítě. Díky automatickému přepínání na zálohované připojení mohou firmy i domácnosti pokračovat ve svých činnostech bez jakýchkoliv přerušení. To znamená, že i v případě technických potíží nebo mimořádných událostí můžete bez problémů pokračovat ve své práci, on-line studiu nebo zábavě.

Mám zájem

Minimální množství kabelů díky PoE

PoE (Power over Ethernet) minimalizuje množství kabelů a usnadňuje stavbu sítě. Zjednodušíme tak celou infrastrukturu sítě. Technologie PoE vám nabízí větší flexibilitu a zajišťuje, že při nasazování síťových zařízení nebudete nikdy muset dělat kompromisy. Samozřejmě, vždy se s klientem domluvíme na nejlepším řešení.

Mám zájem

Skvělý design jako bonus

Víme, že estetika a design hrají v dnešní době velkou roli. Skvělou zprávou tak je, že prvky Ubiquiti UniFi jsou i designové. Harmonicky se začlení do každé domácnosti či firemního prostředí. Bez ohledu na to, zda se jedná o rodinný dům, kavárnu nebo firemní kancelář, prvky Ubiquiti UniFi jsou navrženy tak, aby zapadly do jakéhokoliv prostředí.

Mám zájem

Vyvinuto v USA

Vývoj Ubiquiti UniFi probíhá v USA, proto se jedná o velmi kvalitní produkty. Evropské sklady jsou v České republice a máme tudíž k technologiím rychlý přístup.