O Loxone: Ovládání | Intelio Solutions, s.r.o.
 

Tlačítkový standard Loxone

Loxone vyniká svou schopností poskytovat plně automatizovaný inteligentní domov, který přesně ví, jak reagovat na potřeby během dne i noci. Uživatelé se nemusí starat o rutinní úkony, jako je nastavování žaluzií nebo termostatu, protože vše je plně automatické. Přestože je vše automatické, uživatelé mají možnost manuálního ovládání pomocí dotykových tlačítek v každé místnosti nebo prostřednictvím mobilní aplikace. Tlačítkový standard Loxone přináší jednoduchost a prostotu ovládání, minimalizuje stěny plné vypínačů a ovládacích prvků, klade důraz na intuitivní ovládání s použitím pouhých pár dotykových ploch.

Individuální práva

Jeden stisk

Jediným stisknutím tlačítka uprostřed, v centrální části, změníte světelnou náladu. Dotykem levého horního a spodního rohu ovládáte žaluzie, a stejně tak můžete snadno upravovat hlasitost hudby klepnutím v právém horním/dolním rohu.
 
 

Protokolování

Dvojstisk

Dvojitým stisknutím uprostřed vypnete veškerá světla a zařízení při opouštění místnosti. Dotykem pravého horního rohu měníte zdroj hudby, a pro vypnutí hudby stačí klepnout na pravý dolní roh.
 
 
 

Číselné kódy

Trojstisk

Trojitým stisknutím se aktivuje jedna z oblíbených funkcí, která výrazně usnadňuje život. Ať už jdete spát nebo opouštíte dům, stačí třikrát klepnout na tlačítko u hlavního vchodu nebo v garáži a všechna zařízení v domě se vypnout. Všechna světla zhasnou, zařízení se odpojí od sítě a aktivuje se alarm, vše přesně podle vašich přání.

A to zdaleka není vše.

Touch Pure Flex

Touch Pure Flex si můžete upravit 100 % dle libosti. Má 12 libovolně definovatelných a polohovatelných dotykových bodů. Slouží také jako senzor klimatu v místnosti..

Touch Pure

Populární dotykové tlačítko v luxusním provedení. Vyrobeno se satinovaného skla. Jeho intuitivní koncept umožňuje snadné ovládání místnosti pomocí pěti dotykových bodů.

Touch

Touch je kompaktní ovládací prvek pro každou místnost s matným plastovým povrchem. S pouhými 5 dotykovými plochami umožňuje snadné ovládání klíčových funkcí ve vaší inteligentní budově.

NFC Code Touch

NFC Code Touch představuje vynikající způsob, jak získat přístup do vaší inteligentní budovy a zároveň poskytuje efektivní bezpečnostní řešení. S možností vytvářet číselné kódy a přiřazovat jim různé funkce a omezení, nabízí flexibilitu a kontrolu.

Touch Nightlight

Touch Nightlight spojuje chytrý budík, ovládací panel, noční světlo a hodiny do jednoho elegantního tlačítka. Jedná se o skvělý doplněk na každý noční stolek.

Touch Surface

Toto inovativní zařízení umožňuje proměnu různých kusů nábytku, kuchyňských desek, psacích stolů nebo dokonce obkladů ve sprše na inteligentní ovládací prvek pro celou místnost. Nabízí stejné funkce ovládání jako Touch a Touch Pure.

Remote Air

Remote Air představuje unikátní a flexibilní ovládací prvek pro váš inteligentní systém. Mimo základní ovládání klíčových funkcí vám umožňuje i zavírat garážovou bránu, aktivovat alarm nebo ovládat audiosystém v různých místnostech.

Touch & Grill

Touch & Grill je přenosné tlačítko s integrovaným teploměrem, které nabízí široké možnosti využití. Je ideální pro vaření nebo grilování na zahradě a umožňuje dokonce i nastavení minutky.

Loxone aplikace

Loxone App zahrnuje všechny funkce vaší inteligentní budovy. Můžete prohlížet statistiky, upravovat nastavení, vytvářet nové funkce a ovládat vše odkudkoli, třeba i z pláže. Díky své všestrannosti a minimálním limitům je systém ideální i pro komerční využití.

Showroom

Vyzkoušejte si funkce na vlastní kůži

1

V našem Showroomu

si můžete na vlastní kůži vyzkoušet funkce chytré domácnosti.

2

Přineste s sebou

svůj projekt, a my vám rádi poradíme.

3

Získejte zkušenost

která vás inspiruje. V Showroomu zjistíte, jaké funkce by nejvíce vyhovovaly vašim potřebám.

Pro více informací

Získejte brožuru o Loxone řešení

S čím vám Loxone pomůže? Jak se liší od tradičního pojetí ovládání? Je to volba vhodná pro vás?
Tyto a další otázky vám zodpoví naše brožura Loxone – Řešení ovládání a automatizace domácnosti.