Loxone: Topení a klimatizace | Intelio Solutions, s.r.o.
 

Optimální klima

Každá místnost má svůj jedinečný účel, a proto doporučujeme nastavení různých teplot a vlhkostí pro každou místnost individuálně. Pro klidný spánek je ideální chladnější teplota kolem 18–19 °C, zatímco třeba v koupelně oceníte krásných 23 °C. V místnostech, kde se pohybujete nejčastěji, například v obývacím pokoji, je ideální teplota 22 °C.

 
Loxone se naučí váš režim a přizpůsobí teplotu podle něj. Pokud si přejete, aby vaše koupelna byla ráno v 7:00 předehřátá na příjemných 23 °C, náš systém automaticky zanalyzuje vnitřní i vnější podmínky. Na základě předchozích zkušeností systém vypočítá přesný čas spuštění vytápění, aby místnost dosáhla požadované teploty. Tento princip platí i v horkých letních dnech, kdy Loxone dům efektivně ochladí, aniž byste museli řešit jakékoliv nastavení. O vše se postará systém za vás.

Vždy perfektní teplota

S inteligentním řízením topení, klimatizace a rekuperace získáte perfektní teplotu v každé místnosti. Díky pokrokům v technologii a inovacím v oblasti chytrých systémů, jako je Loxone, máme nyní možnost optimalizovat komfort a energetickou účinnost našich prostorů.

Výhody inteligentního řízení vnitřního klima

Skvělá teplota

Loxone vždy ví, kdy má začít topit nebo chladit. Bere v potaz venkovní teplotu a šetří tak náklady. V případě, že se rozhodnete i pro inteligentní ovládání stínění, budou tyto chytré funkce spolupracovat spolu.

Úsporný režim

Loxone aktivuje režim nepřítomnosti v době, kdy jste například v práci a doma nikdo není. Vytápění či klimatizaci přepne do úsporného režimu a čeká na váš návrat, kdy vás opět přivítá příjemnou teplotou.

Ochrana budovy

V případě nepředvídaných situací, jako je požár, Loxone okamžitě zasahuje. Systém automaticky vypne ventilaci a rekuperaci, minimalizuje šíření kouře a toxických plynů a tím chrání jak majetek, tak i zdraví obyvatel budovy.

Úspora nákladů

Loxone neustále hledá nejúčinnější řešení pro pohodlný domov. Často je schopen dokonale nahradit klimatizaci pomocí chytrého stínění, což je mnohem energeticky šetrnější alternativa. V případě příznivé venkovní teploty umí chytrý dům využít toto stínění i k přirozenému chlazení vnitřních prostor.

Loxone aplikace

Optimální teplotu si můžete sami nastavit i v chytré aplikaci Loxone. Navíc díky aplikaci můžete topení ovládat i na dálku. Vracíte se z dovolené a zatopíte si ještě předtím, než dojedete domů.
 
 
 

Notifikace

V případě, že by došlo k poškození nějaké technologie, Loxone vám okamžitě pošle notifikaci, abyste předešli dalším nečekaným problémům.
 
 
 
 

Bez ohledu na zdroj tepla

Ať už doma topíte Heatfolií, jiným podlahovým topením, radiátory, tepelným čerpadlem… Loxone je kompatibilní se všemi typy vytápění, i se všemi výrobci, tudíž je jedno jak se rozhodnete.

Jak budete topení ovládat?

S intuitivním systémem ovládání vnitřního klimatu díky chytré aplikaci to bude hračka, ať jste technologický nadšenec nebo úplný začátečník. S chytrým domem od nynějška nemusíte mít žádné starosti. Stačí jednoduše nastavit teploty, které jsou pro vás příjemné, a časy, kdy chcete, aby bylo topení/klimatizace aktivní. Váš dům se postará o všechno ostatní.

Poptávkový formulář

Máte zájem o chytrý dům?
Zeptejte se na cenu!

Nezávazná kalkulace

Budeme vás kontaktovat do 48 hodin. Stačí vyplnit krátký formulář.

1/5 Typ nemovitosti

 
 
 
 

2/5 Parametry nemovitosti

3/5 Zvolte technologie, které chcete v domě regulovat:

4/5 Co dalšího si od nás přejete zrealizovat?

Showroom

Vyzkoušejte si funkce na vlastní kůži

1

V našem Showroomu

si můžete na vlastní kůži vyzkoušet funkce chytré domácnosti.

2

Přineste s sebou

svůj projekt, a my vám rádi poradíme.

3

Získejte zkušenost

která vás inspiruje. V Showroomu zjistíte, jaké funkce by nejvíce vyhovovaly vašim potřebám.

Pro více informací

Získejte brožuru o Loxone řešení

S čím vám Loxone pomůže? Jak se liší od tradičního pojetí ovládání? Je to volba vhodná pro vás?
Tyto a další otázky vám zodpoví naše brožura Loxone – Řešení ovládání a automatizace domácnosti.