Loxone: Audio | Intelio Solutions, s.r.o.
 
Energetický management

Příjemný budík

Ráno vás neprobudí rušivý zvuk budíku, místo toho vás audio systém probudí ze spánku vaši oblíbenou písní. Ve spojení s inteligentním stíněním Loxone postupně zvedne žaluzie, případně rozsvítí jemné světlo, a můžete se tak přirozeně probudit za doprovodu světla a hudby.
 
 

Fotovoltaická elektrárna

Hlasitý alarm

Audio systém zaručuje nepřeslechnutelný poplach v případě hrozících nebezpečí. Díky funkci akustického alarmu můžete být včas a intenzivně varováni před vloupáním, požárem nebo vodou. Pokud je spuštěn alarm, audioserver okamžitě zahraje hlasitý tón alarmu ve všech požadovaných zónách.
 

Podlahové vytápění

Inteligentní zvonek

Audioserver poslouží i jako zvonek. Loxone se postará o to, aby byl zvonek slyšet pouze tam, kde je potřeba. Můžete snadno nastavit, ve kterých místnostech má zvonek zaznívat, a které prostory z něj budou odpojeny v určitých časech. Například večer můžete zablokovat zvuk zvonku v dětském pokoji, abyste nerušili spánek vašich dětí.

Elektro-projekce staveb

Hlasové oznámení

Audio může být ještě osobnější. Například v kanceláři můžete snadno nastavit hlasové upozornění, jako je: "Schůzka pro všechny v zasedací místnosti 2", což vám pomůže udržet všechny zaměstnance informované. Doma můžete vytvořit oznámení jako "Jídlo je připraveno", které se automaticky přehraje ve vaší kuchyni nebo jídelně. S chytrou aplikací můžete snadno nahrát vlastní hlasová oznámení a přehrát je v konkrétních zónách podle vašeho výběru.

Elektro-projekce staveb

Skvělá automatizace

Audio, jako všechny ostatní funkce, lze plně automatizovat. Například v restauraci, ráno, když personál připravuje prostředí, hraje energetický playlist, aby zaměstnancům dodal energii a motivaci. Když přijdou hosté, Loxone spustí klidnou melodii, která navodí pohodovou atmosféru. Večer pak přichází na řadu salónní hudba. Vše se děje automaticky, bez zásahu personálu.
 
 

Elektroinstalace

Téměř neviditelné

Díky vestavěným reproduktorů nebude audiosystém téměř vidět. Ovládací prvky našeho systému jsou elegantní a diskrétní, plynule ladící s vaším domovem či podnikem. Jsou navrženy tak, aby se mohly snadno začlenit do různých povrchů, což znamená, že ovládací prvky mohou být součástí stěn nebo dokonce nábytku.
 
 
 
 

Inteligentní audio systém pro budovy i domácnosti

Audio systém přináší nejenom skvělý zvuk, ale také nekonečné možnosti pro domácnosti i firmy. Díky multiroom audio máte možnost ovládat audio jak v garsonce, tak i v několikapatrovém obchodním centru. Audio navrhneme na míru pro váš projekt, aby byl zvuk absolutně synchronní v každém reproduktoru. Audio lze využít jako hlasitý poplašný systém, budík, zvonek, a i pro individuální hlasové oznámení.

Nechte se inspirovat jedním z našich klientů.

Ovládání

Jak budete audio ovládat?

Tlačítka Loxone

Hudbu lze spouštět zcela automaticky v době a místech, kde je to vhodné. V případě, že audio potřebujete manuálně ovládat přichází na řadu Touch Pure, Touch Surface a Remote Air. Audio v místnosti ovládáte jediným tlačítkem, nebo dálkovým ovladačem. Kliknutím pravého horního rohu audio zesílíte, v pravém dolním rohu jej zeslabíte, dvojstiskem v pravém dolním rohu jej pak úplně vypnete.

Aplikace Loxone

Díky aplikaci máte ovládání Audioserveru vždy po ruce. Můžete vytvořit vlastní seznam skladeb, ovládát streamovací služby, nastavit zvukové zóny a mnoho dalšího. Aplikace je zdarma a je k dispozici pro smartphony, tablety i počítače (aplikace podporuje iOS, macOS, Android, Windows i webový prohlížeč.)
 

Jednoduché ovládání. Odkudkoliv.

Audioserver je kompatibilní s Apple AirPlay 2 a Spotify Connect


Jedním kliknutím připojíte Spotify Connect.


Hudbu snadno ovládáte v různých zónách.


Hlasitost nastavíte jednoduše v aplikaci.


Jedním kliknutím připojíte Apple AirPlay 2.

Poptávkový formulář

Máte zájem o chytrý dům?
Zeptejte se na cenu!

Nezávazná kalkulace

Budeme vás kontaktovat do 48 hodin. Stačí vyplnit krátký formulář.

1/5 Typ nemovitosti

 
 
 
 

2/5 Parametry nemovitosti

3/5 Zvolte technologie, které chcete v domě regulovat:

4/5 Co dalšího si od nás přejete zrealizovat?

Showroom

Vyzkoušejte si funkce na vlastní kůži

1

V našem Showroomu

si můžete na vlastní kůži vyzkoušet funkce chytré domácnosti.

2

Přineste s sebou

svůj projekt, a my vám rádi poradíme.

3

Získejte zkušenost

která vás inspiruje. V Showroomu zjistíte, jaké funkce by nejvíce vyhovovaly vašim potřebám.

Pro více informací

Získejte brožuru o Loxone řešení

S čím vám Loxone pomůže? Jak se liší od tradičního pojetí ovládání? Je to volba vhodná pro vás?
Tyto a další otázky vám zodpoví naše brožura Loxone – Řešení ovládání a automatizace domácnosti.