Řešení pro firmy | Intelio Solutions, s.r.o.
 

Blesková návratnost (ROI) pro vaši budovu

Loxone propojuje všechny komponenty v inteligentní budově, vytvářejíc tak efektivní a bezproblémový chod. S mnoha otevřenými rozhraními je systém neomezeně flexibilní, přizpůsobí se přesně potřebám vaší firmy. Jeho jedinečný a ucelený energetický management otevírá dveře obrovskému potenciálu úspor energie. To, co nás odlišuje, je skutečnost, že budovy s Loxone skutečně využívají tento potenciál.

Prvotní investice do inteligentní technologie se díky úsporám zpravidla vrátí za krátkou dobu, čímž se stává Loxone nejen efektivním, ale i ekonomicky výhodným řešením pro každou firmu.

Energetický management

Osvětlení

Vytvořte ideální pracovní prostředí ve správný čas. Nastavte si různé světelné nálady podle vašich potřeb. S naším automatickým stmívatelným osvětlením a inteligentním nastavením intenzity světla podle denní doby, se vaše pracovní prostředí stane místem, kde se snoubí efektivita a pohodlí. To není sen, to je realita pro vaši firmu.

Fotovoltaická elektrárna

Stínění

Získejte dokonalou kontrolu nad žaluziemi, roletami i markýzami ve vaší firmě. Naše systémy stínění nejen poskytují soukromí, ale také účinnou ochranu před sluncem během letních měsíců. Stínicí technika pracuje ruku v ruce s dalšími technologiemi, jako je třeba vytápění a osvětlení, společně tak vytvářejí dokonale funkční systém.

Podlahové vytápění

Topení a klimatizace

S Loxone můžete regulovat teplotu v každé místnosti vaší firmy individuálně. Zajistíte tak optimální teplotu ve všech prostorech. Topení a klimatizace mohou být synchronizované s inteligentním řízením stínění, což zajišťuje úspory energie ve vaší firmě.
 
 

Elektroinstalace

Audio

Multiroom audio od Loxone je ideální volbou pro firmy, které hledají špičkový zvuk a nekonečné možnosti. Bez ohledu na to, zda potřebujete audio pro promítací místnost, konferenční sál, restauraci nebo chcete zpříjemnit pobyt vašim hostům, naše řešení je flexibilní a plně přizpůsobitelné vašim konkrétním potřebám.

Nabíječky pro elektromobily

Přístupový systém

Navrhněte si svůj přístupový systém, podle vašich představ. Videointerkom se vzdálenou komunikací, NFC přístup, číselné kódy, automatické zastřežení budovy, a co takhle skvělý docházkový systém po vaše zaměstnance? Můžete také přidělit uživatelům specifická oprávnění pro různé místnosti a časy, kdy je jim místnost přístupná.

Elektro-projekce staveb

Energie

Inteligentní budova automaticky odpojí všechna zařízení v pohotovostním režimu a další žrouty energie. Všechny funkce spolu dokonale spolupracují. Inteligentní energetický management šetří vaši peněženku. Máte zapnuté podlahové topení, otevřete okno a co udělá Loxone? Automaticky vypne topení, aby ušetřil energie.

Datové sítě

Zabezpečení

S Loxone budete připraveni téměř na vše. Spolehlivě odradí zloděje, ale také vás okamžitě upozorní na možný požár nebo únik vody. Máme na starosti nejen bezpečnost vaší budovy, ale také střežíme vaše důvěrná firemní data. A když k tomu přidáme naši špičkovou kamerovou technologii, nemusíte mít žádné obavy. Vaše firma je v bezpečí s naším komplexním zabezpečovacím systémem.

Kamerové systémy

Wellness

Sauna, bazén a relaxační prostory se stanou dokonalým místem. Automatické ovládání osvětlení, teploty a hudby v sauně zajišťuje maximální komfort pro vaše hosty. Naše technologie umožňuje také přesnou regulaci pH v bazénu, důkladné čištění a ohřev vody, filtrace i zpětný proplach. S Loxone získáte špičkové a spolehlivé wellness řešení, které uspokojí i ty nejnáročnější hosty.

Zabezpečení

Zahrada

Kdo bude mít na starosti zavlažování zahrady? Odpověď je jednoduchá - Loxone. S našimi inteligentními systémy můžete zavlažování naplánovat přesně podle potřeb vaší zahrady, a dokonce i automatizovat. A co třeba možnost efektivního vytápění skleníků či oranžerií? To také zvládneme. Loxone také umožňuje jednoduché sledování a využívání dešťové vody z cisterny na zahradní zalévání.

Jak se dá Loxone v komerčních prostorech použít?

Rezidence Rašínova

Jedná se o kompletní elektroinstalaci bytů, komerčních prostor i společných prostor. Loxone řídí přístupový systém, osvětlení, požární řešení, podlahové vytápění, a další části. Specialitou tohoto domu bylo na míru navržené řešení zvonkového systému a celého přístupového systému s možností ovládání na dálku. Kamerový systém je samozřejmostí. Loxone se tak objevuje téměř ve všech jednotkách v domě a je také centrálním operačním mozkem celého domu.

Automatizace penzionu Zikmundov

Jedním z našich referenčních komerčních projektů je automatizace penzionu Zikmundov s přilehlou sklárnou. Loxone zde ovládá osvětlení, stínění, přístup, wellness, vinárnu a i sklárnu. Zbytkové teplo ze sklárny díky Loxone může majitel využít třeba na ohřev bazénu, vytápění apartmánů a vytápění budoucí oranžerie. Díky tomuto systému má majitel přehled o tom, co se děje a také v aplikaci monitoruje spotřebu energií. Vše o této realizaci se dozvíte ve videu.

Chytrý pivovar

Loxone v pivovaru ovládá veškerá osvětlení, vytváří tak ideální atmosféru při prohlídkách. Pomocí NFC Smart Tagu může průvodce bez povšimnutí spustit „show scénu“. Díky Loxone pivovar také využívá tepla a páry, které se vytváří během vaření piva. Systém ovládá rekuperaci tepla a využívá jej například k vytápění jiných oblastní pivovaru. Mezi další funkce chytrého pivovaru patři: Automatizace oken, zátěžový manager (informuje o aktuální spotřebě energie), monitorování brány a další.

Navrhneme automatizaci vhodnou pro vaši firmu. Nechte se inspirovat jedním z našich klientů.

Showroom

Vyzkoušejte si funkce na vlastní kůži

1

V našem Showroomu

si můžete na vlastní kůži vyzkoušet funkce chytré domácnosti.

2

Přineste s sebou

svůj projekt, a my vám rádi poradíme.

3

Získejte zkušenost

která vás inspiruje. V Showroomu zjistíte, jaké funkce by nejvíce vyhovovaly vašim potřebám.

Pro více informací

Získejte brožuru o Loxone řešení

S čím vám Loxone pomůže? Jak se liší od tradičního pojetí ovládání? Je to volba vhodná pro vás?
Tyto a další otázky vám zodpoví naše brožura Loxone – Řešení ovládání a automatizace domácnosti.