Elektroinstalace | Intelio Solutions, s.r.o.
 

S čím vám pomůžeme

Silnoproudá elektroinstalace

Slaboproudá elektroinstalace

Rozvody rodinných domů

Návrhy a montáž rozvaděčů

Kamerové systémy
 

Zabezpečení objektu
 

Silnoproudá elektroinstalace

Navrhneme i zrealizujeme komplexní řešení v novostavbách či rekonstrukcích. Silnoproudá elektroinstalace představuje klíčový prvek v moderních domácnostech a podnicích. Naše služby v oblasti silnoproudé elektroinstalace zahrnují pečlivě navržené a bezpečné elektrické systémy, které odpovídají nejnovějším technologickým standardům. Jsme odborníci na instalaci elektrických sítí, osvětlení, bezpečnostních systémů, a mnoho dalších zařízení, které zajišťují plynulý chod vaší domácnosti nebo podniku.

Mám zájem

Slaboproudá elektroinstalace

Slaboproudá elektroinstalace se týká i například automatizovaného řízení osvětlení, vytápění, stínící techniky, kontroly spotřeby vody, plynu a elektřiny. Do slaboproudé instalace spadá i realizace zabezpečení či kamerových systémů.

Mám zájem

Rozvody rodinných domů

Montáže elektroinstalačních rozvodů provádíme v souladu s platnými normami. Návrh rozvodů doporučujeme nejprve zkonzultovat s naším projektantem, který vám následně připraví projektovou dokumentaci. Dle jeho návrhu pak naši elektrikáři rozvody přesně umístí.

Mám zájem

Návrhy a montáž rozvaděčů

Zabýváme se také návrhy, výrobou a montáží silnoproudých i slaboproudých rozvaděčů. Rozvaděče navrhneme na míru pro váš byt/dům. Rozvaděče splňují veškeré legislativní požadavky a jejich kvalita a spolehlivost je důvodem, proč se na nás opětovně obrací i ti nejnáročnější zákazníci.

Mám zájem

Kamerové systémy

Poskytneme bezpečnostní řešení přizpůsobené vašim individuálním potřebám. Instalujeme širokou škálu kamerových systémů, včetně instalace IP kamerových systémů pro vysoký výkon a spolehlivost. Nabízíme montáže a servis elektronických zabezpečovacích, požárních, vstupních a kamerových systémů. Poskytujeme připojení na pult centrální ochrany, skryté kamery pro diskrétní sledování, a dokonce i atrapy kamer pro vytvoření dojmu monitorování i tam, kde kamera není fyzicky přítomná.

Více informací

Zabezpečení objektu

Specializujeme se na elektronické zabezpečení rodinných domů, kancelářských prostor a průmyslových objektů, poskytujíc sofistikovaná a spolehlivá řešení pro všechny typy budov. S použitím nejmodernějších technologií v oblasti zabezpečení vytváříme spolehlivá řešení, která poskytují maximální bezpečnost a klid našim klientům.

Více informací