Loxone: Přístupový systém | Intelio Solutions, s.r.o.
 

Inteligentní přístupový systém pro budovy i domácnosti

Díky Loxone je přístup do domu nebo do firmy zcela bezpečný a pohodlný. Navíc spolupracuje s dalšími technologiemi a nabízí mnoho užitečných funkcí. Získáte úplnou kontrolu nad tím, kdo má přístup do vaší budovy. Bez ohledu na to, zda potřebujete přístup pro rodinu nebo pro 200 zaměstnanců celé firmy.

Individuální práva

Individuální práva

Podle potřeby můžete přidělit jednotlivým uživatelům oprávnění tak, aby měli přístup do vybraných místností a v různých časech. Při neoprávněném pokusu o přístup obdržíte okamžité upozornění.
 
 
 

Protokolování

Protokolování

Díky této funkci máte vždy přehled o tom, kdy a kdo vstoupil do domu či firmy, a kdy ji opustil. Můžete tak získat skvělý docházkový systém. V případě, že někdo zazvoní, může videointercom pořídit fotografii, což vám poskytuje kompletní přehled o aktivitě před vaší budovou.
 

Číselné kódy

Číselné kódy

Můžete generovat a přiřazovat různé funkce jedinečným číselným kódům. Jedno číslo může sloužit k aktivaci bezpečnostního systému, zatímco druhé může například otevírat vjezdovou bránu. Navíc máte možnost nastavovat dočasné číselné kódy, které poskytují přechodné oprávnění bez nutnosti trvalého přiřazení.

Integrace systémů

Integrace systémů

Díky vysoké flexibilitě systému Loxone je možné snadno integrovat různé elektronické zámky a zabezpečovací systémy (EZS). Tato otevřenost systému umožňuje plně využít potenciál chytrého zabezpečení Loxone, poskytujícího komplexní a účinnou ochranu prostřednictvím integrovaných funkcí a možností propojení s širokým spektrem zařízení a technologií.

Kontrola

Kontrola

Pokud při odchodu necháte někde otevřené okno, nebo dveře, Loxone vás upozorní. Navíc máte možnost kdykoli zkontrolovat aktuální stav oken a dveří prostřednictvím uživatelsky přívětivé aplikace, což přináší pohodlí a efektivitu ve správě bezpečnostních opatření ve vašem domě.
 
 
 

Chytrý zvonek

Chytrý zvonek

Díky inteligentnímu přístupovému systému si aplikaci můžete nastavit melodii zvonku i jeho chování. Můžete snadno nastavit, ve kterých místnostech má zvonek zaznívat, a které prostory z něj budou v určitých časech odpojeny (například dětský pokoj večer).
 
 
 

Čipový systém

Čipový systém

Jako alternativu k tradičním klíčům a číselným kódům lze využít NFC přívěsku nebo samolepky pro bezkontaktní přístup. Stačí přiložit NFC přívěsek ke čtečce NFC Code Touch a dveře jsou otevřeny.

Elegantní a kompaktní přívěsek nahrazuje klasické klíče a v případě ztráty lze jednoduše vymazat ze systému. Šifrování NFC poskytuje maximální úroveň bezpečnosti, což činí toto řešení ideálním jak pro domácnosti, tak i pro firemní prostředí.

Intercom

Intercom

Loxone Intercom, vybavený kamerou, reproduktorem a mikrofonem, umožňuje sledovat dění u dveří a komunikovat s návštěvou přes aplikaci z libovolného místa.

Tím získáte kontrolu nad tím, kdo stojí u vašich dveří, a případně můžete dveře i na dálku otevřít. Díky aplikaci budete vždy vědět, když někdo zvoní, a to i tehdy, když jste venku na zahradě nebo v práci.
 

Identifikace

Zabezpečení

Flexibilita

Flexibilní řešení

Výhody inteligentního přístupu

  • Volně konfigurovatelná rozhraní Loxone Miniserveru
  • Vzdálené otevírání brány a garážových vrat
  • Zabezpečený přístup pomocí Loxone aplikace
  • Okamžitá identifikace návštěvy
  • Správa uživatelů na dosah ruky
  • Bezproblémová integrace s chytrými zařízeními
  • Flexibilní řešení

Poptávkový formulář

Máte zájem o chytrý dům?
Zeptejte se na cenu!

Nezávazná kalkulace

Budeme vás kontaktovat do 48 hodin. Stačí vyplnit krátký formulář.

1/5 Typ nemovitosti

 
 
 
 

2/5 Parametry nemovitosti

3/5 Zvolte technologie, které chcete v domě regulovat:

4/5 Co dalšího si od nás přejete zrealizovat?

Showroom

Vyzkoušejte si funkce na vlastní kůži

1

V našem Showroomu

si můžete na vlastní kůži vyzkoušet funkce chytré domácnosti.

2

Přineste s sebou

svůj projekt, a my vám rádi poradíme.

3

Získejte zkušenost

která vás inspiruje. V Showroomu zjistíte, jaké funkce by nejvíce vyhovovaly vašim potřebám.

Pro více informací

Získejte brožuru o Loxone řešení

S čím vám Loxone pomůže? Jak se liší od tradičního pojetí ovládání? Je to volba vhodná pro vás?
Tyto a další otázky vám zodpoví naše brožura Loxone – Řešení ovládání a automatizace domácnosti.