Zabezpečení | Intelio Solutions, s.r.o.
 

Komplexní ochrana domácností a budov

Ochrana před vloupáním

Představte si kolem vašeho domu, bytu či firmy, neviditelný štít, který objekt chrání před nechtěnými hosty. To je Loxone. Když systém zaregistruje pohyb v zabezpečeném objektu, okamžitě reaguje blikajícími světly, vytáhnutím všech žaluzií a spuštěním hlasitého alarmu. Zároveň dostanete okamžitě notifikaci na váš smartphone. Zabezpečovací systém můžete také podpořit kamerovým systémem od Ubiquiti UniFi.

Mám zájem

Ochrana osob

Loxone dokáže také odhalit i jiné situace, jako je například únik vody i požár. A co je nejdůležitější, ihned reaguje, přičemž prioritou je vždy ochrana osob. Jakmile systém detekuje nebezpečí, rozbliká světla, vytáhne žaluzie a pošle vám notifikaci na smartphone. Alarm lze nastavit na několika úrovních. V případě, že nedojde k jeho vypnutí včas, Loxone kontaktuje složky integrovaného záchranného systému.

Mám zájem

Ochrana budovy

Na co všechno musíte myslet při odchodu z domu? Jsou všude zavřená okna, zhasnutá světla, není náhodou zaplá indukční deska či snad zapnutá televize nahoře v pokoji? Loxone za vás všechny tyto věci při vašem odchodu zkontroluje. Pokud byste náhodou na něco zapomněli, Loxone vás upozorní prostřednictvím notifikace na váš chytrý telefon.

Mám zájem

Ochrana soukromí

S Loxone jsou vaše data vždy v bezpečí. Veškerá data, která Loxone shromažďuje, jsou uložena přímo na vašem Miniserveru. Na rozdíl od jiných systémů se žádná data neodesílají na cloud. Žádné informace neopustí vaši budovu. Vaše osobní údaje jsou chráněny před neoprávněným přístupem. V dnešní digitální éře je ochrana soukromí nepřehlédnutelný prvek pro každého uživatele.

Mám zájem

Showroom

Vyzkoušejte si funkce na vlastní kůži

1

V našem Showroomu

si můžete na vlastní kůži vyzkoušet funkce chytré domácnosti.

2

Přineste s sebou

svůj projekt, a my vám rádi poradíme.

3

Získejte zkušenost

která vás inspiruje. V Showroomu zjistíte, jaké funkce by nejvíce vyhovovaly vašim potřebám.