FOTOVOLTAIKA

Fotovoltaická elektrárna 20kWp na rodinném domě

Tento projekt byl pro nás opravdu zajímavý a přinesl s sebou několik technických výzev, kterým jsme čelili s pevným úmyslem dosáhnout optimálního výsledku. Naše práce zahrnovala instalaci 48 celočerných solárních panelů značky Longi, spolu s využitím osvědčeného systému od Victron a bateriemi Pylontech.

Místo realizace: CZ, Zlínský kraj - Zlín
Rok realizace: 2022
Instalovaný výkon: 20kWP
Technologie: Victron Energy
Mám zájem o obdobné řešení

Měli jsme možnost využít členité střechy pro umístění panelů s jižní orientací. Pro dosažení optimálnějších ploch jsme také provedli instalaci speciální konstrukce, která zvýšila sklon panelů. Tímto krokem jsme zajistili možnost maximální produkce energie.
Jednou z technických výzev byl tvar střechy ve tvaru oblouku. Bylo to rozhodně unikátní a neobvyklé, ale díky našemu zkušenému týmu jsme se s tímto úkolem úspěšně vypořádali a zajistili bezpečnou a spolehlivou instalaci FVE elektrárny.
Výsledkem naší práce je funkční fotovoltaická elektrárna, která dokáže efektivně vyrábět elektřinu od brzkého rána až do večerních hodin. Jsme velmi potěšeni, že našemu klientovi poskytla možnost snížit náklady na energie, protože spotřeba v jeho rodinném domě byla velmi vysoká.

Do budoucna s klientem připravujeme rozšíření o ohřev teplé užitkové vody TUV za pomoci přebytků z FVE elektrárny. Stejně tak využití energie pro nové tepelné čerpadlo. Celkovou optimalizaci a energetický management zde zajišťuje Loxone Miniserver.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Máte zájem o chytrý dům?
Zeptejte se na cenu!

Každý projekt je unikát, stejně tak k tomu přistupujeme.
Nechte si vypracovat individuální cenovou nabídku.

Nezávazná kalkulace.

Budeme vás kontaktovat do 48 hodin.
Stačí vyplnit krátký formulář.