Fotovoltaická elektrárna 10kWp s nabíječkami Teltocharge

Realizace fotovoltaické elektrárny.

Instalace u klienta poblíž Nového Jičína byla zahájena po podrobném zpracování studií, kde si klient zvolil finální konfiguraci a značku systému. Tato instalace byla komplikovanější z důvodu různého složení střech, které zahrnovaly rovnou střechu, nakloněnou střechu a tři různé orientace – východ, západ a na jih.

S důkladnou znalostí a odbornými dovednostmi jsme se postarali o provedení této instalace. Výsledkem je fotovoltaická elektrárna, která dokáže plně pokrýt spotřebu rodinného domu našeho klienta. Díky tomu si nyní může vychutnávat výhody čisté a udržitelné energie získané z fotovoltaického systému. Součástí instalace bylo také zapojení bojleru na efektivní spotřebu zbývající elektrické energie vyrobené přes FVE systém.

Pro tuto instalaci jsme použili komponenty od stejných spolehlivých značek, které k naší práci preferujeme. Solární panely jsou od spolehlivého výrobce Longi, měnič je značky VICTRON ENERGY a bateriové úložiště nese značku PYLONTECH.
Díky této kombinaci můžeme zaručit spolehlivý výkon a dlouhodobou životnost celého systému.

Monitorování a analýza dat získaných ze systému VICTRON ENERGY nám umožňují sledovat výkon instalace a celkovou efektivitu. Díky těmto údajům můžeme vidět, že fotovoltaická elektrárna z velké části pokrývá spotřebu rodinného domu našeho klienta. To přináší nejen energetickou nezávislost, ale také ekonomické úspory.

Místo realizace: CZ, Moravskoslezský kraj - Štramberk
Rok realizace: 2023
Instalovaný výkon FVE: 10 kWP
Technologie FVE: Victron Energy