Fotovoltaická elektrárna se systémem Solax

Realizace fotovoltaické elektrárny Solax.

Rádi bychom se podělili o jednu z našich nedávných instalací fotovoltaické elektrárny v lokalitě Ořechov u Brna.

Naše hlavní priority při této instalaci byly kvalita, efektivita a snížení celkových nákladů na elektřinu pro klienta v jeho nově zrekonstruovaném domě. S důrazem na technologické provedení jsme usilovali o nalezení optimálního řešení, které by odpovídalo potřebám klienta.

Ve spolupráci s klientem jsme se rozhodli pro instalaci celočerných panelů Longi o výkonu 405 W, které jsme umístili na plochou střechu domu se samozátěžovým systémem. Pro řízení systému jsme zvolili technologii SOLAX a integrovali jsme také bateriové úložiště o celkové kapacitě 10 kWh. Toto komplexní řešení umožňuje klientovi efektivně snižovat spotřebu elektřiny a využívat čistou energii ze slunce.

Jsme rádi, že jsme mohli pomoci našemu klientovi s jeho energetickými potřebami a přispět k udržitelnosti jeho domácnosti. Je pro nás důležité, že klient je spokojen s výsledkem naší práce a že jsme mu mohli poskytnout spolehlivý a funkční systém.

Pro více informací o našich službách a projektech si prosím přečtěte více na našich webových stránkách nebo nás kontaktujte přímo. Jsme připraveni pomoci s vašimi potřebami v oblasti fotovoltaiky.

Místo realizace: CZ, Jihomoravský kraj - Brno
Rok realizace: 2023
Instalovaný výkon FVE: 10 kWP
Technologie FVE: Solax